Peugeot 208

Описание

СПОКУСЛИВА МІЦНІСТЬ КРОСОВЕРА

Захоплююче кермування, елегантний дизайн, безкомпромісна якість – PEUGEOT створений, щоб дарувати надзвичайні відчуття.

Новий крососвер PEUGEOT 2008 не має собі рівних у сегменті компактних кросоверів. Пориньте у світ виняткового дизайну, cправжньої сили та індивідуальності, що робить PEUGEOT 2008 одночасно надійним та витонченим.

КРОСОВЕР, ЩО ДАРУЄ НЕПОВТОРНІ ВРАЖЕННЯ

КРОСОВЕР, ЩО ДАРУЄ НЕПОВТОРНІ ВРАЖЕННЯ

Завдяки розкішним матеріалам та витонченому виконанню новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 стане вашою перепусткою у світ яскравих вражень. Влаштовуйтесь зручніше у фірмовому салоні PEUGEOT i-Cockpit®. Компактне кермо, розміщена на рівні очей панель приладів та великий сенсорний екран забезпечать легке, інтуїтивне та безпечне кермування автомобілем.

PEUGEOT 2008 має широкий набір сучасних технологічних рішень: системи допомоги водієві, а також зв’язку та безпеки допоможуть посилити ці відчуття та насолодитися унікальними враженнями від кермування.

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КРОСОВЕР

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КРОСОВЕР alt
Двома ключовими перевагами нового PEUGEOT 2008 є його обтічна форма та ретельно оптимізована вагаi. А його сучасні та потужні двигуни PureTech дозволять тримати під контролем витрати пального та вміст CO2 у відпрацьованих газах. Ви також зможете насолодитися м’яким та економічним кермуванням з автоматичною шестиступеневою трансмісією EAT6,i яка забезпечує швидке та плавне перемикання передач.

КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР

КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР 3 КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР 1 КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР 2 КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР 3 КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР 1

PEUGEOT 2008 – це компактний кросовер з інноваційним зовнішнім виглядом. Його дизайн має всі характерні риси сегмента кросоверів, автомобіль випромінює надзвичайну силу та стійкість. Розширені колісні аркиi, вертикальна решітка радіатора, захисні накладки на кузовіi а також дах, який хвилею простирається під рейлінгами, спеціальні вставки над задніми дверима та спойлер – все це робить свій внесок у вишуканий дизайн.

МІЦНИЙ КРОСОВЕР

МІЦНИЙ КРОСОВЕР

Новий кросовер PEUGEOT 2008 змусить вас вирушити на пошуки пригод. Кожна деталь підтверджує його готовність впоратися із будь-якими перепонами, незалежно від того, якою дорогою ви прокладете свій маршрут. Високий кліренс, водонепроникні ущільнювачі, рейлінги на даху, захисні накладки над задніми дверима, а також спойлер свідчать про його бойову натуру.

ПЕРЕДНІ ФАРИ

ПЕРЕДНІ ФАРИ

Елегантне освітлення підкреслює динамічний характер нового кросовера PEUGEOT 2008. Фари, встановлені в передній частині кузова, мають високотехнологічне чорне та хромоване оздобленняi

ЗАДНІ ЛІХТАРІ

ЗАДНІ                         ЛІХТАРІ

У класичному стилі PEUGEOT задні ліхтарі мають три виразні лінії, що нагадують слід від кігтів лева, пофарбованих у теплий колір, завдяки чому створюється справжній 3D ефект. Двері багажника, на яких частково розміщуються задні ліхтарі, відкривають доступ до просторого багажного відділення.

КРОСОВЕР З ХАРАКТЕРОМ

КРОСОВЕР З ХАРАКТЕРОМ КРОСОВЕР З ХАРАКТЕРОМ

Новий червоний колір кузова під назвою «Червоний перламутр», запозичений у моделі PEUGEOT 308 GTi, підкреслює справжню природу та силу нового компактного кросовер PEUGEOT 2008.

Контури та чіткі лінії кузова підкреслюються за рахунок восьми доступних кольорів, включаючи п'ять фарб металік, два матові відтінки та новий колір «Смрагдовий металик».

КОЛЕСА

КОЛЕСА 8 КОЛЕСА 1 КОЛЕСА 2 КОЛЕСА 3 КОЛЕСА 5 КОЛЕСА 6 КОЛЕСА 7 КОЛЕСА 8 КОЛЕСА 1

Нові колісні диски доступні для всього ряду: від 15" сталевих дисків з ковпаками до нових 16" алюмінієвих дисків з діамантовим напиленням QUILLA. В якості опції доступні пофарбовані або з діамантовим напиленням алюмієві диски 16" та 17".

ІНТЕР'ЄР

PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT i-Cockpit® подарує вам надзвичайні відчуття від кермування.

Лаконічний дизайн інтер’єру дозволить не відволікатись від дороги і залишатись максимально сконцентрованим, що перетворить будь-яку поїздку у справжнє задоволення.

Завдяки компактному керму вам більше не доведеться високо підіймати руки та робити широкі рухи ними, як це зазвичай відбувається при традиційному розмірі керма. Тому ви зможете спритніше маневрувати, залишаючись повністю розслабленим.

Вам більше ніколи не доведеться відводити погляд від дороги. На панелі приладів, яка знаходиться на рівні очей та має приємну блакитну світлодіодну підсвітку, розміщується вся важлива інформація для більш безпечного та приємного процесу кермування. Ви можете керувати усіма системами автомобілю за допомогою 7-дюймового сенсорного екрануi.

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНА ВИШУКАНІСТЬ

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНА ВИШУКАНІСТЬ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНА ВИШУКАНІСТЬ

Вперше в сегменті компактних кросоверів оздоблення салону продумане до найменших деталей та виконане із високоякісних матеріалів, неймовірно приємних на дотик.

Внутрішнє освітлення було створене із особливою ретельністю.

Всередині PEUGEOT 2008 багато зовнішнього світла завдяки великому простору, що досягається за рахунок великої площі скляних поверхонь. Панель інструментів над кермом має високотехнологічну LED-підсвітку. Дах доступний у двох варіантах: панорамний скляний дах із світловодним оздобленнямi або дах з лазерним прорізами на стелі, завдяки яким забеспечується "об'ємне" підсвячування салонуi.

МИСТЕЦТВО ДЕТАЛЕЙ

МИСТЕЦТВО ДЕТАЛЕЙ МИСТЕЦТВО ДЕТАЛЕЙ МИСТЕЦТВО ДЕТАЛЕЙ
Інтер'єр має сучасний та лаконічний дизайн, який ідеально відповідає стилю екстер'єру. Панель приладів має виразні та витончені лінії, що переплітаються з розміщеними поруч отворами системи кондиціонування, які за формою нагадують котячі очі. Грановані елементи підтверджують ретельну майстерність при виготовленні кожної деталі.

МОДУЛЬНІСТЬ

МОДУЛЬНІСТЬ 3 МОДУЛЬНІСТЬ 1 МОДУЛЬНІСТЬ 2 МОДУЛЬНІСТЬ 3 МОДУЛЬНІСТЬ 1

Просторий, практичний, та легкодоступний багажникi за допомогою технології складання задніх сидінь у пропорції 1/3-2/3 може трансформуватись у повністю рівну поверхню для перевезення різноманітних вантажів об’ємом від 410 до 1400 літрівi. Просте натискання на важіль, розміщенний у верхній частині задніх сидінь, змусить їхні спинки скластися вперед, при цьому нижня частина сидіння автоматично зміститься. У багажнику є гачки для кріплення елементів та дві зони зберігання речей з боків: одна з утримуючим ременем, а інша із сіткою для речей. І, нарешті, є додатковий простір під килимком багажника об'ємом 22 літраi .